KARIÉRA

Frézar CNC

Pre našu výrobnú prevádzku v Prešove (presnejšie areál bývalého vysielača Petrovany) hľadáme šikovných výrobných pracovníkov na obsluhu CNC frézovacích centier.

Náplň práce
- Obsluha a nastavovanie CNC strojov podľa potrebných požiadaviek a technickej dokumentácie, upínanie kusov a ich opracovávanie.
- obsluhu frézy alebo horizontky,
- čítanie technickej dokumentácie,
- prácu s riadiacim systémom (používame Heidenhain),
- starostlivosť o pracovisko.

Ponúkané výhody:
Mesačná mzda: 1500 € v hrubom
Presná výška mesačnej odmeny bude závislá na schopnostiach zamestnanca.
Práca v nových, moderných priestoroch.
Stravné lístky.

Pracovné podmienky:
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
ALEBO:
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Zručnosti a spôsobilosti:
- analyzovanie a riešenie problémov
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- matematická gramotnosť
- samostatnosť
- technická gramotnosť
- tímová práca

Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť
- ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
- pozornosť
- praktické myslenie
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť
- sebaovládanie

Ďalšie požiadavky:
- Ochota učiť sa, pracovať, zlepšovať sa, pomôcť kolegom.
- Záujem na vlastnom úspechu a úspechu celej firmy.
Hľadáme ľudí, ktorým záleží na kvalite svojej práce a sú ochotní na tom pracovať.

V prípade záujmu posielajte Vaše životopisy na adresu sales@rais.sk alebo volajte 0917 074 200.

Ísť späť